Derekegyház – Ökatlon

Otthon a természetben!

Az aktív pihenés kedvelőinek új kihívás, a természet szerelmeseinek maga a paradicsom. Derekegyházon otthonosan mozog majd. Kóstoljon bele, és úgy érzi, haza jár.

Új élményekkel várjuk a természetben!

Mi is az az Ökatlon?

Napjainkban már se szeri, se száma a kikapcsolódást nyújtó szolgáltatásoknak. Épp ezért igyekszünk valami merőben új, egyszerre pihenést nyújtó, de erőpróbát is igénylő turisztikai szolgáltatásokkal megjelenni a szabadidejüket aktívan megélők számára.

A derekegyházi önkormányzat a helyi emberekkel és vállalkozásokkal közösen kidolgozott programmal a vidék és a természet varázslatros nyugalmát igyekszik összeházasítani az aktív, időnként akár kemény fizikai igénybevételt is igénylő szabadidős tevékenységekkel. Megálmodásakor a triatlon sportot vettük alapul azzal kiegészítve, hogy a fizikai igénybevételt jelentő mozgáskultúrákat természeti környezetbe helyezzük ki. Így a tiszta levegő, a nyugalmas környezet, a mozgalmas városi lát nyüzsgésétől távol, a pihenést passzívan megélni akarók, és az aktív, fizikai kihívásokat keresők egyszerre élhetik meg a pihenés új dimenzióit. Az Ökatlon turisztikai szolgáltatásaival kapcsolatban felmerülő kérdésekre a NEOÁZIS, az ökatlon túraszervezője igyekszik önnek választ adni.

• Horgászati lehetőségek, 10kg feletti pontyok, csukák, valamint amerikai harcsa
  • Változatos kirándulóhelyek pihenőkkel, forrásokkal és gazdag élővilággal
  • Tereplovaglási lehetőségek vadregényes erdei utakon
  • Vadászat, gazdag és változatos vadállománnyal