Sítábor gyermekeknek!

Testvértelepülésünkre, a romániai Kápolnokmonostorra sítábort szervezünk általános iskola 5-8. osztályos és középiskola 9-10. évfolyamos derekegyházi lakosú gyermekek részére.

A tábor alatt a résztvevők megismerkedhetnek a síelés alapjaival, találkozhatnak testvértelepülésünk lakóival.
A tábor előreláthatólag 2016. január 24 (vasárnap)-tól január 30. (szombat)-ig fog tartani.
Legfeljebb 15 jelentkezőnek tudunk helyet biztosítani (10 fő alatt nem indítjuk el tábort).
A tábor költségeinek egy részét testvértelepülésünk, Kápolnokmonostor és Derekegyház Község Önkormányzata állja (mely magában foglalja az utazási költséget, szállást, étkezést, síbérletet, felügyeletet, oktatást, eszközök költségeit).
A gyermekek részére a ruházatot (overál/síruha, vízhatlan meleg cipő) és a védőfelszerelést kell biztosítani, illetve az utazáshoz szükséges okmányokat (SZIG vagy útlevél), költőpénzt.
A sítáborhoz – a Palacsintafesztivál sikeréből adódóan – egyéni hozzájárulás idén nem szükséges.
A nyár folyamán ismét vendégül látjuk a kápolnokmonostori gyermekeket, melyhez számítunk a sítáborban résztvevő szülők és gyermekek aktív részvételére, felajánlásaikra.
Jelentkezés:
Dr. Brusznyai Árpád Művelődési Ház és Könyvtár – IKSZT könyvtárában
2015. január 16-ig (csütörtökig)
A sítábor tudnivalóiról megbeszélést tartunk, melynek időpontjáról értesítjük a jelentkezőket.